Jak uratować wypadające włosy? Poznaj kurację Trychoxin

Każda kobieta marzy o pięknych, lśniących i zdrowych włosach, które będą stanowiły jej ozdobę. Niestety wiele z kobiet zmaga się z problemem wypadania włosów, co skutkuje stopniowym zmniejszeniem objętości, postępującą kruchością i łamliwością struktury włosa. Stają się one cieńsze i bardziej podatne na uszkodzenia, co tylko wzmaga problem. Włosy wypadają podczas czesania, zabiegów pielęgnacyjnych, mycia, suszenia i wiązania. Wypadanie włosów to problem uciążliwy i niełatwy do zlikwidowania, dlatego chcemy Państwu przedstawić sprawdzoną, miesięczną kurację kosmetykami marki Trychoxin, która nie tylko wzmocni Państwa włosy, ale też zapobiegnie dalszej ich utracie.

Dlaczego Trychoxin jest tak skuteczny?

Sprawdzonym i skutecznie działającym produktem, polecanym przez niemalże wszystkie użytkowniczki, jest Trychoxin. Polecany jest szczególnie do włosów słabych, łamliwych i ze skłonnością do wypadania. Kuracja kosmetykami do włosów marki Trychoxin podzielona jest na trzy fazy i gwarantuje uzyskanie oczekiwanych efektów już po pierwszym miesiącu stosowania. Czego można się spodziewać? Odczuwalnego i widocznego zwiększenia objętości włosów oraz szybszego odrastania włosów, dzięki kuracji poświęconej wspomaganiu odrastania włosów. Włosy dzień po dniu zaczną odzyskiwać blask i witalność, przez co zmniejszy się liczba wypadających, słabych włosów, które uległy obumarciu lub uszkodzeniu.

Trzy fazy stosowania kosmetyków marki Trychoxin

W fazie pierwszej stosuje się ampułki zawierające kwas oleanolowy, który korzystnie wpływa na postępujący proces wypadania włosów, zatrzymując go. W fazie drugiej stopniowo pobudza się włosy do odrastania, aby móc znów się cieszyć bujną fryzurą, gęstymi i mocnymi włosami. Wpływa na to zastosowana kuracja, w której skład wchodzi apigenina pobudzająca mikrokrążenie skóry głowy, arginina dostarczająca składników budulcowych cebulkom włosów, liczne witaminy i biotyna, która jest źródłem siarki dla włosów, nadaje im połysk i sprawia, że są miękkie, puszyste i witalne. Faza trzecia jest ukorzenia włosy, dzięki czemu zatrzymany jest proces ich wypadania. Wpływ na to ma imbir i peptydy, poprawiające krążenie krwi i łagodzące ewentualne podrażnienia skory głowy. Ampułki w opakowaniu są ponumerowane i opisane, dzięki czemu ich używanie staje się niezwykle latwe i przyjemne. 

Jak należy stosować Trychoxin

Zgodnie z zaleceniami producenta kosmetyki firmy Trychoxin zapobiegające wypadaniu włosów należy stosować przez miesiąc. W opakowaniu zawierającym miesięczną kurację Trychoxinem znajdziemy 12 ampułek, z których każda starczy na dwukrotną aplikację. Oznacza to, że przez pierwsze 24 dni należy codziennie stosować na włosy mokre bądź suche po pół ampułki sprayu wchodzącego w skład kuracji. Producent zaleca stosowanie produktu przez cztery tygodnie, z czego na każdy tydzień powinno przypadać sześć dni aplikacji produktu, dzień przerwy i tak przez miesiąc. Spray można delikatnie wcierać, masując skórę głowy. Spray nie obciąża nawet najdelikatniejszych włosów, dzięki czemu unikniemy konieczności codziennego ich mycia. Masowanie włosów tuż po aplikacji sprayu dodatkowo ma na celu poprawienie ukrwienia skóry głowy, dlatego całkowicie normalnym zjawiskiem jest mogące się pojawić uczucie związanego z tym ciepła lub delikatnego i przyjemnego mrowienia. Już po kilkukrotnej aplikacji sprayu Trychoxin zauważyć się dadzą zmiany zachodzące w strukturze włosa, który zacznie nabierać blasku i witalności. Szczególnie polecanym przy stosowaniu kuracji Trychoxinem jest w tym czasie mycie głowy szamponem z tej samej serii. Ma to przede wszystkim pomóc nam w uzyskaniu szybszego i trwalszego efektu. Szampon marki Trychoxin posiada dodatkowo tę zaletę, że bez względu na rodzaj posiadanych przez nas włosów, nie obciąży ich, pozostawi lśniącymi  i miękkimi. 

Wróć