Jakie zalety posiada lampa do paznokci Ronney?

Piękne, różnokolorowe żele i lakiery hybrydowe są już od lat nieprzemijającym trendem związanym z dbałością o wygląd paznokci, a co za tym idzie – całych dłoni. Wszak są one wizytówką, więc ich piękny wygląd jest niezwykle ważny. Popularność żelów i lakierów hybrydowych nie dziwi, gdy weźmie się pod uwagę ich praktyczność i wygodę, która jest znacznie większa niż w przypadku używania tradycyjnych lakierów do paznokci. Chodzi przede wszystkim o znacznie większą trwałość. A tę zapewniają nie tylko żele i lakiery hybrydowe, ale także odpowiednie lampy.

LED czy UV?

Wśród lamp do utwardzania żelu oraz lakieru hybrydowego dominują dwa ich rodzaje: UV oraz LED. Lampy UV wymagają dłuższej ekspozycji lakieru na światło. Wytwarzają także ciepło, które może być odczuwalne jako nieprzyjemne podczas utwardzania. Lampy UV utwardzają lakier w około 2 minuty, pod warunkiem, że obejmują całą dłoń, a nie są w formie mostka. Biorąc pod uwagę konieczność wielokrotnego utwardzania poszczególnych warstw, czas, jaki trzeba na to poświęcić jest stosunkowo długi. Inaczej jest w przypadku lamp LED, które znacznie szybciej utwardzają lakier. Wystarczy około 30-40 sekund, by osiągnąć ten sam efekt utwardzenia. To o ponad połowę krócej! Co więcej, lampy LED nie wytwarzają ciepła, dlatego ich użytkowanie jest bardziej komfortowe. Wybierając lampę, należy zwrócić uwagę na jej moc, która nie powinna być niższa niż 36 W.

Czym jest lampa LED CCFL?

System LED CCFL to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych obecnie w lampach do utwardzania lakierów hybrydowych i żelów. Lampy tego typu utwardzają lakiery już w kilka sekund. To rewolucyjnie skrócony czas, który jednocześnie zapewnia idealne utwardzenie na całej powierzchni paznokcia, bez względu na kolor lakieru. Taka lampa jest doskonała zarówno dla profesjonalnego salonu kosmetycznego, jak i na własne potrzeby.

Dlaczego warto wybrać lampę Ronney?

Ronney to marka kosmetyczna, która łączy ze sobą wysoką jakość produktów z przystępną ceną. Lampy Ronney to zarówno lamy UV, LED, jak również lampy LED CCFL, gwarantujące optymalne utrwalenie lakierów i żelów. Ich obsługa jest intuicyjna i bardzo komfortowa. Zastosowana w lampach Ronney moc 48 W w znaczny sposób przyspiesza proces utwardzania, a specjalna budowa umożliwia umieszczenie wewnątrz całej dłoni, co optymalizuje pracę urządzenia, nie rozpraszając światła. W zależności od modelu, lampy Ronney wyposażone są w dodatkowe funkcje, jak na przykład czujnik ruchu, który odpowiada za automatyczne zapalenie się lampy, gdy dłoń zostanie włożona do jej środka. Wszystkie lampy Rooney są urządzeniami wysokiej jakości, przeznaczonymi do użytku profesjonalnego.

 

Wróć